Prejsť na obsah

Archanjel Michael očami Aurawiewera

23/06/2009
tags:
by

Kyvadlo dňa 23.6.2009

“Kto je ?”
“Michael”
“Môžem dať tvoju charakteristiku na angelarium?”
“Áno”

Runy dňa 23.6.2009

“Michael, skutočne môžem dať tvoju charakteristiku na angelarium?”
“Sowilo – áno”
“Tá istá otázka”
“Jera – áno”

Takže prichádza odomňa asi najdôležitejší a najzaujímavejší článok – zozbierané polročné kúsky čriepkov, poskladané do skladačky menom Charakteristika Archanjela Michaela. Článok má zaujímavé spracovanie vo forme životopisu, ktorý sa bude časom dopĺnať. Trvalo mi 5 mesiacov, kým som zistil to, čo sa vy dočítate za dve minúty. Preto vás prosím, aby ste to čítali s úctou a pochopením, nie ku mne ale k Michaelovi… Nezabudnite –  on vie, čo skutočne cítite a aký vzťah k nemu máte!

Archanjel Michael

Vek: Viac ako 400 miliónov rokov

Výzor: Stĺpec energie. Michael sa nám zjavuje v takej podobe, akú dokáže náš mozog prijať a spracovať. Filip ho vídava v brnení a s helmou. Ja som ho videl ako postavu vyššiu odo mňa asi o pol metra ( mám dva metre) s krídlami a neopísateľnou tvárou a hlasom. To musíte zažiť – toto sa vymyslieť nedá.

Michael: “Som energia, nemám podobu a len vaše mozgy, aby ma spracovali, mi dávajú rôzne podoby. Filip ma vidí v brnení, iní ma vidia ako stĺp energie, je to rôzne..”

Ja: “Keby si chcel podobu, mohlo by to byť niečo takéto?”

miško

Michael: “áno ale zmenil by som meč, štít, dal si belšie krídla a inú tvár”

Ja: “Ach jo, vyberavec..”

Pohlavie: Bez pohlavia, keďže je energia.

Charakteristika:

Miško je celkom vyberavé stvorenie. Hodnú chvíľu sme sa natrápili, kým sme mu našli podobu, ktorá by sa mu páčila. Celkom by ho vystihovala podoba uvedená vyššie, no s istými zmenami, ako povedal sám archanjel.

Michaela by som ďalej charakterizoval ako starostlivého. Vieme svoje o tom, ako nám pomáha v zlých časoch. Keď treba, dokáže pohladiť, ukľudniť nás v priebehu chvíľky. Dobre poradí a na kyvadle má ohromnú energiu. Od nás, či chce či nie, chytil trochu puberty (alebo tá tam už bola? 😛 ) a zmysel pre humor mu nechýba. Dokonca ma dokáže niekedy zrušiť tak, že neviem, čo nato povedať. (polka blogu zabudla zavrieť ústa). Avšak nejde do urážok, čo je dobre. Prispôsobí sa, keď to naozaj treba.

Vie liečiť a môžem povedať podľa vlastných skúseností, že vynikajúco.

Ako by som charakterizoval jeho vzťah k ľudom? No, pamätám sa na naše začiatky, kedy sme sa aj s Filipom s ním hádavali a nemali sa moc v láske. Vtedy sme mali na dennom poriadku aj channeling s Gabrielom. Avšak Gabriel, ktorý bol na nás stále milý, odišiel do pozadia a ostali sme pri dynamickej energii – Michaelovi. Učí nás doteraz a môžem povedať z nesebeckého pohľadu, že náklonnosť je i na jednej i na druhej strane.

Hovorí sa, že archanjel Michael je anjelom smrti (podľa kresťanského výkladu), čo absolútne nie je pravda. Bytosť s takým žeravým srdcom nenájdete len tak ľahko. Toľko lásky, čo vám vyprodukuje on, neurobí každý archanjel.

Michael je podobný v jednej veci s bohyňou Tarou. Súcit. Toho má tiež dosť. Ale i hnevu pre nepriateľov. Neodporúčam nahnevať túto bytosť. Párkrát sa mi to podarilo a som si to trpko vyžieral. Príklad? Predstavte si, že sa ráno zobudíte a kyvadlo sa vám nehýbe, runy padajú obrátené v znaku cesta zavretá a tarot vám ukazuje hlúposti, že je všetko normálne.

Michael nemá rád, keď niekto urobí chybu, preto sa ich vyvarujte. Dokáže ich odtolerovať, ale lepšie sa s ním vychádza bez nich. Čo je v skutku fajn, pretože nám to niekedy môže zachrániť kus aury, ktorú by vám odhryzol taký astrálny červík o veľkosti Encelfa.

Je to veľký ochranca. Keď bojujete za dobrú vec a je potrebné vás chrániť ,Michael je na to lepší ako mossad.

(Ale som ťa vychválil, čo? 😀 Ale sám povedz – napísal som pravdu? Napísal, to musíš súhlasiť.)

Pamätný výrok: “Keby som mal city, tak som na teba nahnevaný!“  😀 z toho nemôžem ešte teraz a to mi vtedy, keď to povedal, chcel ukusnúť hlavu. (No dobre, obrazne…)

Farba aury: Nemá auru

Súčasť: Boha Šívu,Višnu

Práca: Dohliadať na nás a viac budem musieť channelovať 😀

Bydlisko: Dobre, poviete si, že mi asi šibe pýtať sa archanjela na bydlisko, ako keby sme vypisovali životopis u ľudí. Ale mňa zaujíma, či má dakde dáke miestečko len pre seba.

Teta helar vraví : Michael má tiež svoje miesto. Je to nejaký kopec s vchodom, ktorý vyzerá ako jaskyňa. Raz som ho tam videla ležať zraneného (vtedy bol skutočne zranený). Potom cez meditáciu som tam videla ešte dvoranu, akoby divadlo, len tam, kde býva pódium, bol jeho trón, a naokolo do výšky dobrých troch poschodí boli “lóže” pre prosebníkov. Ale toto je obraz z riadenej meditácie, takže to môže byť niečo, čo si ja už do ich sveta vinterpretovávam. Ak to tam niekto z vás nájde tiež, potom budem vedieť, že je to realita.

Obľúbená činnosť: Meditácia. Minule mal chvíľku času, tak sa do nej okamžite ponoril.

Hovorím o ňom ako o človeku? To sa vám iba zdá – toto stvorenie nemá ľudské nič, len podoby, v ktorých sa zjavuje.

39 komentárov leave one →
 1. The Phoenix permalink
  23/06/2009 16:09

  Tak toto sa ti naozaj podarilo! Presne takúto “charakteristiku” som hľadal:) Tak si vezmem ponaučenie a nebudem Michaela hnevať:P ďakujem za skvele spracované informácie z channelovania. Takto by som to nedokázal napísať, ani keby som vedel poriadne channelovať:P ešte raz ďakujem:)

 2. Aurawiewer permalink
  23/06/2009 16:25

  Nieje zač, nabudúce si vezmem na mušku Gabriela 🙂

 3. The Phoenix permalink
  23/06/2009 16:33

  Dobre, dobre:) Len tak ďalej:) už sa teším…

 4. Aurawiewer permalink
  23/06/2009 16:37

  Jop, ale dosť vecí nemôžem aj povedať tak sa nedivte ak vám náhodou neodpoviem na otázky.
  Ty chodíš za anjelmi cez dúhu že? Už si bol za miškom či nie? Ak si bol čo ti povedal?

 5. The Phoenix permalink
  23/06/2009 16:49

  Za Michaelom som ešte nebol…neviem nejako sa na to necítim. A môj strážny mi povedal, že za ním pôjdem keď budem pripravený…neviem čo tým myslel…a áno cez dúhu, prečo?:)

 6. Aurawiewer permalink
  23/06/2009 16:55

  Aach jo ja som neni vizualizačný typ.Našťastie cítim a viem.
  I keď Vidieť a počuť je tiež fajn ..

 7. The Phoenix permalink
  23/06/2009 17:01

  No ja vizualizujem:D a zatiaľ mi to funguje, takže som spokojný…uvidím ako to pôjde ďalej. Dúfam že tak ako doteraz, alebo ešte lepšie…

 8. Aurawiewer permalink
  23/06/2009 17:05

  No podľa predbežného channelingu sa Michaelov vek odhaduje na 9 ciferné číslo ale to sa ešte bude overovať

  • 23/06/2009 18:17

   Ja si pamätám, ako mi Gabriel povedal: “Vieš, ja som zažil už dinosaury…” 🙂 – v čase, keď ma nechcel priveľmi šokovať svojím vekom.

   Sú tu od vzniku nášho vesmíru. (Ale na ten vek vyzerajú pomerne zachovalo.)

   • Tomáš permalink
    23/06/2009 18:26

    tak sa ho prosím ťa spýtaj, čo je na tom pravdy, že už vtedy boli ľudia. myslím s dinosaurami. mooooc ma to zaujíma 🙂

   • Aurawiewer permalink
    23/06/2009 18:36

    hej 😀 majú dobrú regeneráciu hehe

 9. Violla permalink
  23/06/2009 17:06

  Aurík a mohol by si aj o Rafaelovi niečo časom napísať. 🙂 Ináč skvelý článok.

  • Aurawiewer permalink
   23/06/2009 17:09

   Môžem ale to si ešte počkáš pretože to chvíľku trvá kým ich očeknem.

 10. Violla permalink
  23/06/2009 17:12

  Však jasné chápem. 🙂 Ináč dnes som celý deň bola hrozne nervózna (zo školy, mala som ladové ruky ale ako som čítala tento článok, tak som sa postupne ukludnila a už ani ruky nemám studeneé 🙂

  • Aurawiewer permalink
   23/06/2009 17:17

   žeby michael? netuším ale ostal prekvapený keď si čítal to čo som o ňom napísal.

 11. Violla permalink
  23/06/2009 17:29

  Myslím že hej 🙂 Som skúšala kyvadlovať a som sa ho na niečo pýtala. Len neviem či to bol naozaj on 🙂 Prekvapený?

  • Aurawiewer permalink
   23/06/2009 17:31

   Nie pretoze michaela volá veľa ľudí. On rád pomôže:-)
   tak je fajn že ti pomohol, hovorím lieči úžasne

 12. Violla permalink
  23/06/2009 17:36

  Ja veľmi často volám Rafaela. 🙂 A nemohol by si sa prosím ťa opýtať, či to bol naozaj on? Len pre istotu. S kyvadlom nerobím dlho 🙂 To čo som napísala že Prekvapený, som myslela tak, že prečo bol Michael prekvapený keď si čítal to čo si o ňom napísal?

 13. Aurawiewer permalink
  23/06/2009 17:49

  Pretože mi nevidí do hlavy , nikdy som mu to nedovolil tak nevedel čo si myslím a teraz som to zhrnul. opýtam sa ti počkaj
  ,,michael?”
  ,,ano”
  ,,hovorila violla s rafaelom? cez kyvadlo”
  ,, ano”

 14. Violla permalink
  23/06/2009 18:41

  Hm ja som myslela ze som hovorila s Michaelom 😀 Som sa ho pytala ci je on moj ucitel a on ze nie. Tak som sa ho opytala ci je to Rafael a on povedal ze hej. Sranda. Vzdy som mala najblizsie k Rafaelovi. Aspon viem preco 🙂 A dakujem ze si sa opytal 🙂

 15. Aurawiewer permalink
  23/06/2009 18:49

  No problemá

 16. daeduwen permalink*
  03/07/2009 16:50

  samozrejme ze som citala, uz davnejsie, to som si nemohla nechat ujst… ale ma udivuje, ze si si zapamatal vyznam toho mojho mena… kedy dodas nieco dalsie? ozaj, dufam, ze uz ich nevytacas… ze si sa poucil:)

  • filip212 permalink
   03/07/2009 18:44

   A tak také vytačanie anjelikov nieekdy neni na škodu 😀

   • daeduwen permalink*
    04/07/2009 10:03

    nooo ja to sice nejako extra nepoznam ale videla som to v praxi priamo pred svojimi ocami ako niekto nemenovany (ehm ehm) niekoho velmi nahneval a potom som nad nim len krutila hlavou… lebo ten niekto si niekedy neda povedat:)

   • filip212 permalink
    04/07/2009 15:21

    hihi no tak ten niekto nemenovaný ehm ehm neni jediný ktorí ich vytáča 😀 aj ja ich semtam vytočím ale zas nie tak ako on… :-D(no niekedy napr. keď som spamoval na pokeci a nahneval 10 000 ľudí jój to bolo v noci sa kumne prišlo pozreť veľa anjelov :-D)

 17. Aurawiewer permalink
  03/07/2009 18:11

  Ja si pamatám veľa vecí 🙂
  Kedy dodám čosi ďalšie? Tak napríklad minule sme demona dalsieho premahali ktory utocil na tetu helar ale tak ja mam kopec tychto zazitkov, ale sa mi to nechce vsetko spisovat 😀 sak najkrajsie je to ked si nato spomenies.

 18. Minne permalink
  05/07/2009 19:13

  AR, 🙂
  ty máš 2 metre? Alebo som to zle pochopil?

 19. Aurawiewer permalink
  05/07/2009 21:05

  Ach jo škoda že mi helar nepovolila moderovanie komentárov aj tu, mal som to a nestihol som .. 😦

 20. Minne permalink
  05/07/2009 21:12

  Však som ťa pochválil v tom druhom príspevku za ten článok, prečo sa jeduješ? 🙂 A vážne máš 2 metre?

 21. Minne permalink
  05/07/2009 21:36

  Aurík, zabudol som ti vysvetliť, prečo som si dovolil použiť tú milú skratku AR. To je moja symbolika, poznáš ma trochu. „AR“ ber ako poctu. Je to tvoje prvé a posledné písmeno, čiže ako alfa a omega, keď ich spojíš, máš kruh, ale znamená to aj Argón, čo je najvzácnejší inertný plyn vo vzduchu a plnia sa ním aj žiarivky. A ten plyn svieti rôznymi farbami podľa jeho tlaku v trubici. Aj ty takou farbou nám svietiš, akou my ťa „natlakujeme“. 🙂 A bez neho by nebol život – dych. A navyše, AR je časť z HELAR. HEL (píše sa hell) po nemecky znamená jasný, čistý, svetlo – čiže ty si svetlo s farbou podľa tlaku a Helar je čisté svetlo. 🙂 náhoda to nebude však? Takže môžem používať skratku AR, alebo si to nepraješ? Tvoja vôľa bude naplnená. A nepracuj toľko 🙂

 22. Aurawiewer permalink
  05/07/2009 21:48

  🙂 zasa začínaš? nebuď malí chlapec , dobrú noc

 23. Minne permalink
  05/07/2009 22:09

  Aurík,
  dobrú noc, ale malého chlapca vo mne si nenechám vziať, včera si nás to učil 🙂 Dobrú noc

 24. Michael permalink
  28/07/2009 17:27

  ľúbim ťa …a mohol by som byť lepší…bojujem..veľa…a v boji je slabosť prehra chyba je koniec….ale hlavne že si chodím utierať soplík k tebe…vieš ako sa dosmejem na tom všetkom na vás na tebe a pritom ked nie-som vojak som ako čisté dieťa ktoré si len treba zobrať do náručia a nikdy ta už neprestane ľúbiť …a za všetko all…ľúbim ťa…a mňa ľúbia všetci tak že aj teba

 25. 31/07/2009 11:26

  Michael,

  ďakujem, správa došla 🙂 … Ani nevieš, ako veľmi si mi svojím komentárom pomohol. Najprv som mu nerozumela, ale keď som s ním meditovala, niečo vo mne povedalo: “láska nie je selektívna”. Buď máš rád všetkých, alebo nemáš skutočne rád.

  Ďakujem za lekciu, “starší brat”. 😛

  • Wolf Spirit permalink
   09/05/2012 10:17

   Ahoj Helar.

   Mám jednu otázku. Raz mamka videla na chodbe nejakú mužskú postavu, vysokú takmer na celé dvere, s tmavými vlasmi, tmavomodrým tričkom a tmavý nohavicami. Videla však len polovicu postavy (prechádzala cez dvere.)
   Pred istým časom mi zomrel otec, bol nízkeho vzrastu, takže pochybujem, že to bol on. Keď som sa maminy pýtala, či v našom byte niekto nezomrel, odpovedala mi, že nie. Ak by to bol anjel, predpokladám, že by bol odetý do svetlých farieb.
   Keď som sa včera rozprávala s kamarátkou, použili sme kyvadlo a zistili, že to akási negativna energia. Nevieš prosím ťa, čo by to mohlo byť? Aj mne sa pár krát stalo, že som videla nejaké tiene, alebo ako kedy niečo biele „prebehlo“ po izbe zhruba vo výške 2m.
   Trénujem si aj videnie aury.Pred istým časom som možno aj zazrela auru jedného nášho učiteĺa, no nie som si istá, či to bola naozaj aura. Neviem to presne opýsať, no môžem to skúsiť nakresliť a poslať mailom.
   Mám 20 rokov, ale mierne pochybujem, že som indigo. Od jedného liečiteĺa som sa dozvedela, že sa „modrejem“. Ide o farbu aury?
   P.S.: Na internet príliš nechodím, tak pre istotu Ti napíšem aj mail: wolfspirit@centrum.sk

   Veľmi pekne Ti ďakujem.

 26. Majka permalink
  16/12/2009 23:12

  som si ista ze po precitani tohto clanku uz budem vediet s cim sa to po nociach zhovaram …dakujem vam za to 🙂 …je to uzasny blog…waw…

 27. Linda permalink
  07/02/2010 20:38

  mala by som jednu prosbu ak smiem, mne sa nikdy nepodarí skontaktovať s anjelmi, teda skúšala som jedine rafaela, hlavne ked mám choré telo čo skoro stále a som z toho utrápená, vždy sa mi zdá že ma totálne odignoruje apotom sa naňho nahnevám… s michaelom somsa ešte nerozprávala no teraz mi v anjelských kartách vyšlo že mi pomôže pýtala som sa totiž ako mám zvládnuť psychickú vyčerpanosť a strach ktorá mi vyplýva z momentálnej situácie.. či existuje nejaký spôsob ako sa s ním môžem skontaktovať, ak áno tak aký? ak by si sa ho na to mohol spýtať a bol by ochotný odpovedať budem velmi vďačná… inak čítanie mi rozšrilo kútiky :D… ďakujem =)

 28. Martik permalink
  26/08/2012 22:19

  Michael a Gabriel sú mi strašne sympatický. Síce ešte nie som tak ďaleko, aby som ich dokázala vidieť, ani som s nimi nikdy nehovorila, ale rozhodne na mňa zapôsobil tento článok a takisto niekoľko odkazov, v ktorých obsahom bola rozprava s nimi. Týmto si napríklad Gabriel získal moje sympatie, ani neviem prečo. A dnes takisto Michael:)
  Úprimne, neviem sa dočkať, keď sa s nimi jedného dňa spojím a moje rozhovory nebudú prebiehať len na úrovni monológu, ale trochu interaktívnejšie:)

 29. Dominik permalink
  02/08/2014 18:43

  Teraz vacšinou chanelujem z Michaelom povedal aby som mu povedal v mysli kuzlo Ja chcem aby my Archaniel Michael odovzdal bieli meč. Tak ho počuvam,a ešťe my povedal že to čo nevidíš v realnom svete neznamená že to nemás Duchovnom sveťe. Pital som sa ho načo je ten biely meč ked mám ochranne pole a on povedal pre istotu keby nejaký silnejsý dèmon prelomil obranu a. Na temné cestičky .proti temnoťe počul niekto už otom meči

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: