Prejsť na obsah

Strach zo seba a pohľad na “vec”

18/05/2010

Po dlhšom čase, som sa rozhodol napísať channeling, alebo vlastne, rozhodol to za mňa Gabriel, lebo myslíme, že by mohol mnohým pomôcť

Písal som si s jednou osobou a prišiel som na to, že sa mnohí bojíme samých seba, svojich „schopností“, svojho osudu, samých seba a tak som sa rozhodol, že si na túto tému pokecám s Gabrielom. Samotný strach už popísala dae tu. Takže mi sa ideme venovať len strachu zo seba.

[18.3.2010 17:00]

Pripravený ? 🙂

Ja vždy 😀 len ty za mnou nejak nestíhaš 😛

Však ja ťa raz dobehnem 😛 (prajem ti to 😉 )

Takže 🙂 každý asi  vie, čo je to strach a každý sa už bál, možno nie toho istého, ale určite sa každý bál niečoho.

Vo vašom svete je to prirodzené, je to aj niečo ako hnacia sila, resp. ochrana pred istými vecami, ale slúži len dovtedy, kým žijete životom 21. Storočia a nemáte o ezo ani páru, ale ako náhle sa dostanete na cestu lásky, je potrebné sa strachu zbaviť.

Strach by nám brzdil cestu, lebo to čo by sme pociťovali by bol strach z nepoznaného.

Presne tak bojíte sa toho čo nepoznáte, už ste no mnoho krát spomínali, ale najhoršie je ,že sa často krát bojíte aj samých seba, bojíte sa toho čo viete, ale nie preto, že to máte, ale preto, že vidíte, že iní ľudia to nemajú a potom si pripadáte odlišní, „nenormálni“ a začnete sa uzatvárať do seba, začnete potláčať to čo vám bolo dané, to čo vám bolo dané z lásky a aby dávalo lásku, zaklincujete strachom.

Hmm a treba s tým robiť…

V prvom rade sa treba prestať báť, ale je samozrejmé, že to len tak nejde, váš svet je plný strachu a preto je to o to ťažšie, ale ako dae písala vo svojom článku, strach je len emócia a je podriadený našej mysli a ak nechceme nemusíme s ním spolupracovať, je tam mantra, kt. vám dáva nad ním moc.

Hej hej 🙂 už odskúšané 🙂 Ale aj keď sa ľudia zbavia strachu, stále môžu vnímať svoje „schopnosti“ ako niečo zlé, čo nechcú mať, čo s tým ?

Musia si uvedomiť, prečo to nechcú mať, čo im na tom vadí, spýtajte sa samých seba: „v čom mi bránia moje schopnosti“, mnohý z vás si poviete „byť normálny“, ale čo je to normálny ? normálny nie je , je len podobný, ale normálny je označenie pre niečo čo by malo byť rovnaké, ale nikto z vás nie je ako druhý, každý ste výnimočný, každý jedinečný, to už ste tu tiež mnohokrát počuli, tak si je potrebné uvedomiť, že to tak je a brať to tak a potom odpoveď na vyššie uvedenú otázku bude „neviem“ alebo „v ničom“, správna odpoveď je rozhodne v ničom, tie schopností vám v ničom nebránia, vy ste pánmi svojho osudu a života a my vám doň podstrkujeme vodítka, aby ste sa dostali tam kam potrebujete a stále duchovne rástli, nikdy vás do ničoho nenútime, len motivujeme, vždy je na vás čo si vyberiete a tak ako môžete odmietnuť cestu, ku ktorej vás vedieme, môžete odmietnuť aj schopnosti, kt. sú vo vás, stačí si povedať „žiadam o odobratie schopností, lebo …“, za lebo si doplňte dôvod, lebo hoci sa bezdôvodne deje mnoho vecí, zbaviť sa časti seba nie len niečo nepodstatné a vedzte, nikdy vám tie schopnosti nebudú odňaté, budú vo vás len potlačené a aj keď o to možno budete žiadať nás, celá žiadosť bude smerovať do podvedomia, kt. urobí potrebné úpravy, aby splnilo, čo si želáte a rovnako vám aj podvedomie dokáže tieto schopnosti obnoviť, ale ako iste viete vecí sa  zbavuje ľahšie ako sa získavajú, takže sa rozhodujte srdcom a nie zbrklo rozumom 🙂

OK, keď si nevyberú túto cestu, čo im ich schopnosti dajú ?

Tieto schopnosti, hoci si možno niekto myslí, že ich má len on a že je iný, môže to brať ako výnimočný alebo v nepeknom význame ako divný, ale nie je to ani jedno z toho, máte ich všetci a všetci ste výnimoční, ale u niektorých sú vyvinutejšie a samozrejme sa dajú rozvíjať , stačí mať len pevnú vôľu, vieru, odhodlanie a vytrvalosť.

K čomu sú nám tieto schopnosti ?

Ako som už hovoril, boli dané z lásky, aby dávali lásku, dokážete s nimi „napáchať“ 😀 z vašeho pohľadu dobrého, dokážete tým urýchliť/uľahčiť cestu mnohým dušiam a k tomu vám boli dané, samozrejme tie duše musia vašu pomoc chcieť, nesmiete ísť proti ich vôli, ale ak prijmete samých seba, to čo máte a začnete to používať k pomoci sebe a iným, tak sa vždy nájde niekto, komu vaše schopnosti a vy uľahčíte cestu, možno sa nájde pár takých, kt. odmietnu vašu pomoc, ale to nie je podstatné, podstatné je , že môžete rozsievať lásku a keď začnete pomáhať a pomôžete niekomu, pochopíte, že tie vaše „schopnosti“ sú úžasný dar, kt. nepomáha len vám, ale aj mnohým iným a že bez nich by títo ľudia možno museli prejsť omnoho dlhšiu cestu, možno by boli oveľa menej šťastný a možno sa stále motali v kruhu a nikdy nedosiahli „Božieho obrazu“.

A k čomu máme vás, keď to dokážeme robiť sami ? 😀

Nejaký drzí 😛

Veď vieš, že sa to pýtam, preto, aby to bolo lepšie pochopené 🙂

Jasne 🙂 takže k veci … áno máte nás, ale aj my máme vás 🙂 ale tým, že niektorí z vás pomáhajú svojimi schopnosťami, zdokonaľujú sa v ich ovládaní a tak stále postupujú ďalej a okrem toho nie každý dokáže uveriť na niečo čo nevidí a nepočuje, ale ak uvidí človeka, kt. ho dokáže vyliečiť, začne zvažovať svoje materialistické presvedčenia a začne sa k nám približovať, až sa možno raz, nechá viesť nami a to sa mu už potom pôjde po hrboľatej, ale nádhernej ceste života a seba rozvoja oveľa ľahšie 🙂

Nie je tento channeling bezvýznamný, myslím, že ľudí, kt. svoje schopnosti „znehodnocujú“ je na Angelariu málo…

Zdanie niekedy klame a nejde o to koľkým pomôže , ale že pomôže a nezabúdaj, z malých vecí sú veľké 😉

Pravda ! Myslím, že to je všetko, nezabudli sme niečo ? nejaký dodatok ? 😀

Je tu všetko potrebné, len na záver. Ľudia, duše, bratia a sestry nedívajte sa na veci (teraz myslím schopnosti hlavne) negatívne na všetko sa dívajte s láskou a všade ju uvidíte a vo všetko ju hľadajte. Možno sú veci, kt. vyzerajú na prvý pohľad, že dokážu len škodiť, ale pozrite sa na ne aj z iných uhlov a hľadajte v nich to dobré, to čo z nich môžete vyťažiť, to čo vám pomôže  a nenechajte sa znechutiť prvotným obrazom.

Všetko ? 🙂

Nie 😛 všetkým veľa veľa lásky! Teraz už hej 😛

Ja sa pripájam, nech váš život prekvitá láskou !

Ahojte !

PS: práve som si všimol, že pred chvíľou pridal článok Henry, ak mu diktovali to isté, len pod iným nadpisom ma asi porazí (neporazí 😛) … ak je to tak, tak sa ospravedlňujem, dúfam vám to niečo dá, aj keď len minimum 🙂

8 komentárov leave one →
 1. henryh3 permalink
  18/05/2010 18:00

  super článok 😀 😀 velmi diky! ste mi dali dobru náladu 😀 možno má pravdu Gabriel, že si ma porazil 😀 To bola zábava 😀

  • Wolver permalink
   18/05/2010 18:17

   nie nebolo to v zmysle ako súboj, ale ako trafí šľak 🙂 ako srdcová porážka (čierny humor), nesúperíme predsa medzi sebou 😉

   • henryh3 permalink
    18/05/2010 18:40

    jaj, už chápem. Prepáč, že som neopatrný a som zle prečítal. Nevadí. 🙂

    bol som v kuchyne a cítil som ako Gabriel sa smial a tiež som smial 😀

   • Wolver permalink
    18/05/2010 18:45

    v pohode 🙂 nevadí 🙂 nemusíš sa ospravedlňovať, každý robíme chyby … a toto je maličkosť 🙂 a sme kamarati predsa 😛 🙂

 2. kikush permalink
  18/05/2010 18:07

  Wolver, krasne dakujem za tento clanok….strasne moc mi pomohl, a ako hovori Gabriel: Zdanie niekedy klame 😀
  DAKujem pekne

 3. boo bak permalink
  18/05/2010 19:12

  niekto ich nechce a niekto by chcel… a furt sme nespokojní 😀 😀 😀

 4. aljoska permalink
  19/05/2010 07:00

  Ďakujem Ti Wolver,a tiež Gabrielovi,musela som sa nad sebou zamyslieť a až teraz som si uvedomila ako sa snažím veľa vecí skrývať pred svojím okolím ,aby som nevyzerala,že nie som “kompletná”

  • Wolver permalink
   19/05/2010 13:18

   Vieš, po pravde aj ja skrývam veľa vecí, najmä pred rodičmi, ale ide hlavne o to, že som svoje “dary” prial a snažím sa nimi pomáhať, neodmietam ich kvoli iným a to je podstatou, prijatie samého seba 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: